top of page

Kamuoyu Duyurusu

Eolisa Space Liderlik Değişikliği


Eolisa Space Yönetim Kurulu, şirketimizin kurucu başkanı Sayın Ebru Dağlı'nın, başkanlık görevini Sayın Onur Evgin'e devrettiğini duyuruyoruz. Bu değişiklik, 02.02.2024 itibarıyla resmiyet kazanmıştır.


Sayın Ebru Dağlı, şirketimizin temellerini atma ve uzay bilimleri alanında öncü bir şirket olma vizyonumuzu hayata geçirme konusunda büyük bir azim ve liderlik göstermiştir. Eolisa Space'in geçmişteki başarıları ve gelecekteki potansiyelleri üzerinde bıraktığı derin iz, onun liderliğinde şekillenmiştir. Sayın Dağlı, şirketimizin yönetim kurulu üyesi olarak hizmet vermeye devam edecek ve stratejik danışmanlık rolünü üstlenecektir.


Bu liderlik değişikliği, Eolisa Space'in EPOCHAL dönemine girerken, yenilikçi projelerimiz, bilimsel çalışmalarımız ve küresel etkinliklerimizle zirveye ulaşma arzumuzun bir göstergesidir. Şirketimiz, Sayın Evgin'in liderliğinde, uluslararası alanda daha da güçlenerek, uzay biliminin sınırlarını zorlamaya ve insanlığın yıldızlara ulaşma vizyonunu gerçekleştirmeye devam edecektir.

Eolisa Space ailesi olarak, Sayın Ebru Dağlı'ya bugüne kadar şirketimize yapmış olduğu katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, Sayın Onur Evgin'e yeni görevinde başarılar dileriz.

Eolisa Space, yeni döneminde de "bağımsız" bilimin ışığını daha da yükseklere taşımayı hedeflemektedir.

262 views0 comments

Comments


bottom of page