top of page

Havva Nur Patat

Elektrik-Elektronik Mühendisi (Engineering Team)

Havva Nur Patat,


Eolisa Space ekibinin Elektrik-Elektronik Mühendisi. 2019-2023 yılları arasında Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans eğitimini tamamlayan Havva, aynı zamanda IIENSTITU'dan Zaman Yönetimi ve Korece Dil Eğitimi almıştır. Kırıkkale Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi'nden aldığı eğitimlerle bilgisayar işletmenliği ve dil becerilerini geliştiren Havva, lise eğitimini Yozgat'taki Şehit Fuat Bahadır Buharalıoğlu Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır.


Profesyonel deneyimlerine İklim Enerji'de stajyer olarak başlayan Havva, GES kurulumları ve tasarımlar üzerinde çalışmış, AutoCAD ve MS Office programları üzerinden proje dokümantasyonları hazırlayarak önemli projelere imza atmıştır. Ayrıca, Ordulu Teknoloji'de yürüttüğü staj sürecinde, yazılım projelerinde High-Level design oluşturmak, SQL ile konfigürasyonlar sağlamak ve yapay zeka projelerinde çalışmak gibi kritik görevleri üstlenmiştir.

Havva'nın teknik becerileri arasında, MS Project, SQL (MS SQL), AutoCAD, Proteus gibi programlama dilleri ve teknolojileri bulunmaktadır. Aynı zamanda, İngilizce ve Korece olmak üzere iki dilde orta seviye bilgi sahibi olan Havva, iletişim, ekip yönetimi ve akış diyagramları gibi alanlarda da yetkinliklere sahiptir.


Eolisa Space'te, Havva'nın, elektronik tasarımlar, yapay zeka uygulamaları ve projelerin teknik dokümantasyonları üzerine çalışıyor.

Eolisa Space Uzay Öncülerine katılımıyla, Havva Nur Patat, elektrik-elektronik mühendisliği ve yazılım geliştirme konusundaki derin bilgisiyle, şirketin uzay teknolojileri ve projelerinde önemli katkılarda bulunacak bir yetenek olarak öne çıkıyor. Havva'nın multidisipliner yaklaşımı ve teknolojik yetenekleri, Eolisa Space'in inovatif projelerine değer katıyor.

Havva Nur Patat
bottom of page