top of page

Web Sitesi Adres Güncellemesi ve EOLS Hub Duyurusu

Updated: Jul 3, 2023

Eolisa Space olarak, dijital varlığımızı daha erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getirmek adına önemli adımlar atıyoruz. Bu çerçevede, eolisaspace.com ve eols.org.tr alan adlarını, ana web sitemiz olan eolisaspace.com.tr ile birleştiriyoruz. Bu birleşme, ziyaretçilerimizin ve kullanıcılarımızın web sitemize daha kolay ve hızlı erişim sağlamasına olanak tanıyacaktır.


Lütfen bu adreslerin resmi olarak geçerli olabilmesi için gereken entegrasyon çalışmalarını önümüzdeki 24 saat içerisinde tamamlayacağımızı unutmayın. Bu süreç tamamlandığında, eolisaspace.com ve eols.org.tr adresleri ana web sitemize yönlendirilecektir.


Önemli bir not olarak, EOLS Hub için planlanan mobil uygulamanın lansmanıyla birlikte hazırlanacak olan yeni sitede eols.org.tr adresi EOLS Hub’a devredilecektir. Bu gelişme, EOLS Hub'ın başlatılmasıyla gerçekleşecektir.


Mevcut durumun getirdiği gereksinimler doğrultusunda, bu alan adlarını kısa bir süreliğine ana sitemize atamaktayız. Yenilikler ve gelişmeler hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Katkılarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,


Eolisa Space Yönetimi


*Güncelleme


Tarih: 3 Temmuz 2023 Saat: 15:55 (GMT+3)


Sayın Eolisa Space Takipçileri,


Eolisa Space olarak, web sitemize yönelik yapılan teknik iyileştirmeler hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.


Bugün itibariyle, saat 15:55’te, eolisaspace.com ve eols.org.tr alan adları resmi olarak eolisaspace.com.tr ile entegre edilmiştir. Kullanıcılar artık bu alan adları aracılığıyla ana web sitemize sorunsuz bir şekilde erişebilecekler.


Lütfen not edin ki, yakın zamanda başlatılacak olan EOLS Hub için geliştirilecek olan mobil uygulamamızın yayınlanmasının ardından eols.org.tr alan adı, EOLS Hub'a tahsis edilecektir. Bu süreçte eolisaspace.com ve eols.org.tr alan adları geçici olarak ana web sitemize yönlendirilmiştir.

Sorularınız veya daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizinle olan bu yolculuğumuzda göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,


Eolisa Space Yönetim Ekibi
131 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page