top of page

Eolisa Space: Yeni Başlangıçlar ve Süreç Değişiklikleri

Büyük bir heyecanla duyurmak isteriz ki, 31 Temmuz 2023 tarihine kadar gelen başvurular, Eolisa Space'in öngördüğü 1. Faz başvuru sayısını aşmıştır. Bu durum bizim için oldukça sevindirici bir gelişme. Bilim insanları, mühendisler, teknisyenler, yazarlar ve vizyoner bireylerden oluşan bu geniş kapsamlı katılım ile, hedeflediğimizden daha zengin ve etkin bir ekip oluşturmayı başardığımızı düşünüyoruz.


Gelen bu başvurulara detaylı ve etkin bir şekilde ilgilenebilmek için, 2. Faz Ekiplerin başvuru tarihi olan 20 Ağustos tarihini, Eylül ayı içerisinde belirlenecek bir tarihe ertelemek durumunda kaldık. Ayrıca, 3. Faz Ekip başvuruları da Ekim ayı içerisinde belirlenecek tarihlerde alınacaktır.


Bu yeni planlamayla birlikte, 1. Faz başvurularını değerlendireceğimiz ve resmiyete dökeceğimiz tarih aralığını da genişletiyoruz. Daha önce 1-10 Ağustos olarak belirlediğimiz bu süreç, artık 1-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecektir. 30 Ağustos Zafer Bayramında resmi olarak oluşturulan tüm ekip üyelerimiz Türkiye ve dünya genelinde duyurulacaktır.


Bu süreçte İzmir'de yaşayan veya İzmir'e seyahat edebilecek ekip üyeleri ile 3-4 Ağustos tarihlerinde yüz yüze görüşmeler gerçekleştireceğiz. Bu toplantıların ardından, İzmir'e gelebilen ekip üyelerimiz, Eolisa Space'e resmi olarak dahil edilecektir. Bu süreçte Eolisa Space'e yardımcı olmak isteyen ekip üyeleri, bunu e-posta aracılığıyla bildirebilirler.


Her bir adayımıza özel hazırlayacağımız dosyalarınız ve tişörtleriniz, sözleşmeleriniz, 1-28 Ağustos tarihleri arasında sizlere teslim edilecektir. Ekiplerimizin bulunduğu illere gelerek, yüz yüze görüşmelerle bu süreci resmiyete dökeceğiz. Görüşmelerin ne zaman gerçekleşeceğini sizlere e-posta yoluyla bildireceğiz.


Bu süreçteki yoğunluk sebebiyle oluşan değişikliklerden dolayı özür dileriz. Ekip üyelerimizin donanımlarını Eolisa Space'e en uygun şekilde adapte edebilmek, ayrıca sizlere daha rahat zaman dilimleriyle ve koşuşturmadan, rahat bir atmosferde görüşmeler yapabilme olanağı sağlamak amacıyla bu değişiklikleri gerçekleştirdik.


Düşlerinizi, tutkularınızı ve vizyonunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.


Eolisa Space’e hoşgeldiniz.


Eolisa Space 1. Yönetimi
169 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page