top of page

Eolisa Space Web Sitesi Güncelleme Duyurusu

Updated: Sep 24, 2023

Tarih: 31 Ağustos 2023


Sevgili Eolisa Space Topluluğu ve Değerli İlgililer,

Eolisa Space olarak, şeffaflık ve bilgilendirme anlayışımız çerçevesinde sizlere önemli güncellemelerimizi duyurmak isteriz.


Proje ve Gönüllü Katılım Protokolleri Güncellemesi


31 Ağustos 2023 tarihinden itibaren, "Proje Katılımı" ve "Gönüllü Katılım" Protokollerinin uygulanmasına resmi olarak son verilmiştir. Kuruluşumuz ve misyonumuz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz yetenek ve uzmanlık alanlarına sahip bireyleri şu an itibarıyla bünyemizde barındırmaktayız.


Kurucu Ekip Üye Sayısı Sınırlaması


Kuruluş ve ekonomik anlamda gösterdiğimiz istikrarlı ve verimli gelişmeler neticesinde, Eolisa Space bünyesinde barındıracağımız maksimum kurucu üye sayısı 30 ile sınırlanmıştır. 2. Faz katılımları ile bu sayının tamamlanacağını öngörmekteyiz.


Galaktik Takımımızın Tanıtımı


Web sitemizde, 'Galaktik Takımımız' yani 'Uzay Pionerleri' olarak bilinen, Eolisa Space'e kuruluş ve var oluş aşamasında gönüllü olarak destek vermiş, kurucu ekip statüsünde yer alan değerli ekip üyelerimizin detaylı biyografileri ve resimleri eklenmeye başlanmıştır. Bu bilgilere anasayfamızdaki menüde yer alan 'Uzay Pionerleri' başlığı altından ulaşabilirsiniz. Bu değerli bireyler, Eolisa Space'in bütünlüğünü oluştururken, Eylül ayı içerisinde verimli bir şekilde projelerine ve katkılarına hazırlanmaktadırlar.


Bu ve diğer önemli güncellemeler için web sitemizi ve sosyal medya kanallarımızı takip etmeye devam edin. Önümüzdeki dönemde daha fazla site güncellemesi ve duyuru ile sizlerle olacağız.

Saygılarımızla,


Eolisa Space 1. Yönetimi

155 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page