top of page

Eolisa Space Tişört Lansmanı ve Tedarik Süreci Güncellemesi

Sevgili Eolisa Space Topluluğu,

Bugün sizlere, Eolisa Space tişörtlerimizin ilk bakışını sunmayı planlamıştık, ancak tedarikçi firmamızla yaşadığımız bazı tedarik ve baskı sorunları nedeniyle, maalesef tişörtlerimizin tamamlanması 28 Temmuz Cuma gününe kadar ertelendi. Bununla birlikte, bu gelişmeyi sizlerle dürüst bir şekilde paylaşmak ve Eolisa Space tişörtlerimizin genel tasarımını anlamınıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle, sizlere photoshop kullanılarak oluşturulan bazı örnek görselleri sunarak, tişörtlerimizin nihai hali hakkında bir fikir sahibi olmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Tedarik sorunlarımız nedeniyle, tişörtlerimiz, June markasıyla bir işbirliği içerisinde piyasaya sürülecek. Tişörtlerimiz %100 pamuklu olup, en fazla 30 derece sıcaklıkta, 40 defa yıkanabilme özelliği ile tasarlandı. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Topluluğun geri bildirimleri bizim için her zaman değerlidir.

28 Temmuz tarihinde Eolisa Space tişörtlerimizin renk skalası hakkında da bilgi verilecektir. Lütfen paylaştığımız görsellerin, tişörtlerin nihai hali hakkında bir fikir vermek amaçlı olduğunu ve nihai ürünün tam tasarımını yansıtmadığını unutmayın.

Tişörtlerimizin satışlarından elde edilen gelirin %90'ı, Eolisa Space'in Ziraat Bankası'nda bulunan proje hesaplarına aktarılacaktır. Bu hesaplar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

28 Temmuz'da nihai tanıtım ve ürün skalası hakkında bilgi verilecektir. Ürünlerimizin satışa sunulacağı platformlar şu an itibarıyla Hepsiburada, Trendyol, N11, eBay, Amazon, Aliexpress ve eolisa.com.tr olarak belirlenmiştir.

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. Eolisa Space topluluğu olarak, sizlere en iyi ürünleri sunmayı ve projemizi başarıyla ilerletmeyi hedefliyoruz." Saygılarımızla,


Eolisa Space Ekibi.

145 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page