top of page

Eolisa Space 2. Faz Ekip Üyeliği Başvuru Süreci Açıklaması

Updated: Sep 29, 2023

Değerli adaylar,


Eolisa Space, Türkiye'nin öncü uzay projelerini gerçekleştirmeye yönelik, Uzay Pionerlerine değerli bireyleri dahil etmeye devam ediyor. Sizleri de bu heyecan verici serüvenin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Bu Türkiye'de Eolisa Space'in şu an ki koşullarında başvurulabilecek son başvuru sürecidir. 3. Faz süreci yurtdışında ki mühendis ve bilim insanlarını davet etmek için açılacaktır. Eolisa Space sitesi üzerinden yapacağınız başvurular için 2. Faz Ekip Üyeliği süreci aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır. (İstanbul, İzmir, Ankara, Konya'dan yapılacak başvurular öncelikli olacaktır.)


Başvuru Aşamaları:

  1. Formu İndirme: Formu Doldurun: Başvuru formunu doldurarak ilk adımı atın. Formda, profesyonel deneyimleriniz, eğitim geçmişiniz, yetenekleriniz ve Eolisa Space'in vizyonu ile uyumlu olduğunuzu gösteren herhangi bir bilgiyi paylaşın.

  2. Kurucu Üye İle İletişime Geçme: Web sitemizde yer alan "Uzay Pionerleri" kısmından herhangi bir Kurucu Üye'nin özet biyografisinin altında ki mektup simgesine tıklayın ve LinkedIn profilini ziyaret ederek iletişime geçin.

  3. Bilgi Paylaşımı ve Referans Mektubu: Başvuru formunuzu doldurun ve Kurucu Üye ile formunuz ile birlikte detaylı bir bilgi paylaşımı yapın. Eolisa Space, bu süreçte paylaşılan tüm bilgilerin gizliliğini taahhüt eder.

  4. Form ve Referans Mektubu İncelemesi: Kurucu Üye, formunuzu ve referans mektubunuzu Eolisa Space yönetimine iletir. Yönetim, uygunluk kriterlerini değerlendirir.

  5. Toplantı ve Oylama: Eolisa Space yönetimi ve tüm Kurucu Üyeler, formu ve referans mektubunu inceleyerek bir oylama yapar. Toplam oyların %60'ı olumlu ise, adayın katılımı onaylanır.

  6. Sonuç Bildirimi: Her iki durumda da, başvuran adaylar e-posta yoluyla olumlu ya da olumsuz sonuçları hakkında detaylı bir açıklama alacaktır.


Eolisa_Space_Ikinci_Faz_Ekip_Basvuru_Formu
.docx
Download DOCX • 103KB


264 views1 comment

Recent Posts

See All

1 comentário


Membro desconhecido
12 de set. de 2023

🚀🚀🚀

Curtir
bottom of page