top of page

Eolisa Space 1. Faz Ekip Oluşturma Başvuruları Başladı

Updated: Jul 19, 2023

Eolisa Space, 1 Temmuz tarihi itibarıyla tarihi bir dönemece işaret ediyor: 1. Faz Ekip Oluşturma aşaması için başvurular artık açık. Bu fırsat, Eolisa Space'nin geleceğini şekillendirecek ilk kurucu ekibin bir parçası olmak isteyen herkes için benzersiz bir deneyim olacak.

  1. Faz Ekip, Eolisa Space'te direkt kurucu ekip sayılacak olan ilk 3 faz ekibinden birini temsil edecek. Ekibimize katılanlara projelerin sunumu ve yatırım arayışında kullanılacak ekipmanlar sağlanacak. Bu gönüllü ekip oluşturma süreciyle alakalı detaylı bilgiler Eolisa Space ile görüşme sırasında aktarılacak.

Eolisa Space'e katılmak isteyenlerin son başvuru tarihi 31 Temmuz'dur. Başvurular için eolisaspace.com.tr üzerinden Destek Olun sekmesine tıklayarak gerekli bölümleri doldurabilir ya da support@eols.info'dan bilgilerini iletebilirler.

Ayrıntılı görüşmeler yüz yüze toplantılarla ya da internet üzerinden gerçekleştirilecek toplantılarla yapılacaktır. 10 Ağustos'ta, 1. Faz Ekibi resmi olarak halka ve Türkiye'ye açıklanacak.

  1. 2. Faz Ekibi için başvuruların 20 Ağustos'ta başlaması ve 30 Ağustos Zafer Bayramı'na kadar devam etmesi planlanmaktadır. 3. Faz Ekibi için çalışmaların ve tarihlerin 29 Ekim'den önce açıklanacağını belirtmek isteriz.

Eolisa Space, çığır açıcı bu adımlarla, Türkiye ve dünya çapında uzay ve bilim teknolojilerine olan ilgiyi artırmayı ve yeni ufuklar açmayı hedefliyor. Katılımınızı bekliyoruz.256 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page